Ducati Panigale vanaf 2025
De Ducati Panigale vanaf 2025 telt 7 motorversies in onze catalogus, van 48 tot 218 pk af fabriek; onze Stage 1-bestanden voegen 6 tot 78 pk toe naargelang de motor.
| Motor | Brandstof | Standaard | Stage 1 | Winst |
|---|---|---|---|---|
| 890 V2 A2 | 48 pk / 93 Nm | 126 pk / 100 Nm | +78 pk / +7 Nm | |
| 890 V2 S A2 | 48 pk / 93 Nm | 126 pk / 100 Nm | +78 pk / +7 Nm | |
| 890 V2 | 120 pk / 93 Nm | 126 pk / 100 Nm | +6 pk / +7 Nm | |
| 890 V2 S | 120 pk / 93 Nm | 126 pk / 100 Nm | +6 pk / +7 Nm | |
| 998 V4r | 218 pk / 115 Nm | 226 pk / 122 Nm | +8 pk / +7 Nm | |
| 1100 V4 | 216 pk / 121 Nm | 223 pk / 129 Nm | +7 pk / +8 Nm | |
| 1100 V4s | 216 pk / 121 Nm | 223 pk / 129 Nm | +7 pk / +8 Nm |
Bestel een bestand voor dit voertuig
Professionele file service. Stuur ons de originele uitlezing en u krijgt een gekalibreerd bestand terug, meestal binnen het uur.