Shop4Tuner

Renault Captur 2019

De Renault Captur 2019 telt 8 motorversies in onze catalogus, van 95 tot 155 pk af fabriek; onze Stage 1-bestanden voegen 10 tot 45 pk toe naargelang de motor.

Regeleenheid afgelezen uit onze dossiers op deze generatie: Continental / Siemens VDO EMS 3141.

Motor Brandstof Regeleenheid Standaard Stage 1 Winst
1.0 TCe 100hp H4D B4 PetrolContinental / Siemens VDO EMS 3141 100 pk / 160 Nm 115 pk / 200 Nm +15 pk / +40 Nm
1.3 TCe 130hp H5H B4 Petrol- 130 pk / 240 Nm 165 pk / 300 Nm +35 pk / +60 Nm
1.3 TCe 140hp (Petrol) H5H Petrol- 140 pk / 260 Nm 165 pk / 300 Nm +25 pk / +40 Nm
1.3 TCe 140hp (Petrol MHEV) H5H 490 Petrol MHEV- 140 pk / 260 Nm 165 pk / 300 Nm +25 pk / +40 Nm
1.3 TCe 155hp (Petrol) H5H 470 Petrol- 155 pk / 260 Nm 165 pk / 300 Nm +10 pk / +40 Nm
1.3 TCe 155hp (Petrol MHEV) H5H 470 Petrol MHEV- 155 pk / 270 Nm 165 pk / 300 Nm +10 pk / +30 Nm
1.5 BlueDCi 115hp K9K U8 Diesel- 115 pk / 260 Nm 140 pk / 320 Nm +25 pk / +60 Nm
1.5 BlueDCi 95hp K9K 872 Diesel- 95 pk / 240 Nm 140 pk / 300 Nm +45 pk / +60 Nm

Wat onze werkplaats behandeld heeft

Aangetroffen regeleenheid

Continental / Siemens VDO EMS 3141

Referentie afgelezen uit onze dossiers; ze heeft nog geen gedetailleerde pagina op de site.

Afgelezen uit onze dossiers op 16 oktober 2026

Bestel een bestand voor dit voertuig

Professionele file service. Stuur ons de originele uitlezing en u krijgt een gekalibreerd bestand terug, meestal binnen het uur.